Правова дисципліна може стати цікавою

Правова дисципліна може стати цікавою і для студентів неправових напрямів.

З перших днів занять, викладаючи дисципліну «Правові засади соціальної роботи», доцент нашої кафедри Цирфа Галина Олександрівна, спостерігає серйозне і наполегливе ставлення до вивчення цієї правової дисципліни першокурсниками групи СР-01, які  по закінченню навчання отримають спеціальність 231 «соціальна робота». Така дисципліна запланована для студентів першого курсу кафедри філософії ФСП. На семінарських заняттях студенти моделюють ситуації з консультування окремих «умовних» категорій клієнтів соціальної роботи, застосовуючи діючі правові норми, розбираючи відповідні кейси.
Студенти групи СР-01, майбутні фахівці з соціальної роботи створили фільм Про соціальний захист дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах і про інтернатні заклади.

Правові засади соціальної роботи