Всеукраїнська науково-практична конференція «Правове регулювання суспільних відносин в умовах сталого розвитку» 10 грудня 2020р.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 Запрошуємо Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах сталого розвитку», яка відбудеться 10 грудня 2020 року. До участі запрошуються науковці України та зарубіжжя, викладачі, практики, аспіранти, магістранти та студенти.

Участь в конференції безкоштовна

Збірник тез буде розміщено на сайті кафедри після проведення заходу протягом 40 робочих днів.

 Для участі у конференції необхідно:

  1. Заповнити заявку на участь у конференції  за формою.
  2. Надіслати електронний варіант наукової роботи.

Зазначені вище матеріали необхідно надіслати
до 30 листопада 2020 р. (включно) на електронну пошту: fsp.kgap.kpi@gmail.com

Інформаційний лист

ЗАЯВКА

 

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні учасники, ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

(10 грудня 2020 року)

Організаційний комітет та колектив кафедри господарського та адміністративного права Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», щиро вдячний Вам за участь в конференції і підтримку нашого заходу!

Проте вимушені повідомити Вас, що в зв’язку з хворобою низки членів Оргкомітету та учасників конференції, Оргкомітет прийняв рішення про проведення конференції в заочному режимі.

Матеріали конференції будуть розміщені на сайті кафедри протягом 40 днів з дати проведення конференції.

Будемо очікувати Вас в стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2021 році на щорічній Всеукраїнській науково-практичній конференції «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ» !

З повагою, Оргкомітет

ПРОГРАМА ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ  КОНФЕРЕНЦІЇ«ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ»

 

ЗБІРНИК ТЕЗ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО – ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ “ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”