,

ЗАВЕРШЕННЯ ЗАХИСТІВ МАГІСТЕРСЬКИХ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

23 грудня 2017 р. завершила роботу екзаменаційна комісія з прийняття випускного екзамену та захисту дипломних робіт магістрів права, випускників кафедри господарського та адміністративного права КПІ ім. Ігоря Сікорського під головуванням доктора юридичних наук, професора Калюжного Р.А. За результатами захистів в грудні 2017 р. кафедра господарського та адміністративного права випускає 23 магістри, із яких 2 випускники Богдана Кузьмінська та Катерина Шабельник одержать дипломи про закінчення КПІ імені Ігоря Сікорського з відзнакою та рекомендовані екзаменаційною комісією до вступу до аспірантури. Дві магістерські роботи випускників магістратури кафедри в грудні 2017 р. були захищені англійською мовою. Це робота Омара Саада Саїда на тему  “General provisions for joint stock companies in Iraq and Ukraine” (Загальні положення щодо акціонерних компаній в Іраку та Україні) та робота Сіпана Абдули Ахмета на тему “Legal regulation of the Administrative judiciary and the Consultative Council in the Iraq and Iraq’s Kurdistan region” (Правове регулювання адміністративної судової системи і Консультативної ради Іраку та Іракського регіону Курдистану).

Вітаємо наших випускників та бажаємо подальших наукових а професійних успіхів!