,

Завершення випускних іспитів і захистів магістерських дипломних робіт

20 грудня 2018 р. завершили роботу екзаменаційні комісії з прийняття випускного екзамену та захисту дипломних робіт магістрів права, випускників кафедри господарського та адміністративного права факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.  За результатами захистів у грудні 2018 р. кафедра господарського та адміністративного права випускає 43 магістри – 25 випускників денної форми навчання і 18 випускників заочної форми навчання.

4 магістри денної форми навчання (Кропивченко Вікторія, Старовойтова Аліна, Антіпова Оксана і Зирянська Єлизавета) одержать дипломи про закінчення КПІ імені Ігоря Сікорського з відзнакою.

Дві магістерські роботи випускників магістратури кафедри в грудні 2018 р. були захищені англійською мовою.

Вітаємо наших випускників та бажаємо подальших наукових та професійних успіхів!