,

Відбулася зустріч із представниками роботодавця – Головного територіального управління юстиції у м. Києва

На кафедрі господарського та адміністративного права відбулася зустріч із представниками роботодавця – Головного територіального управління юстиції у м. Києва.

Перед студентами 2, 3, 4 курсу та магістрантами виступили Віталій Чепурниц, заступник начальника Головного територіального управління юстиції у м. Києві – начальник Управління державної виконавчої служби та Олексій Ченківський, головний державний виконавець Печерського відділу ДВС.

В ході виступу розглянуті питання заходів примусового виконання судових рішень, виконавчого збору, фінансової мотивації державного виконавця.

Детально розглянуто практичні аспекти здійснення виконавчого провадження – особливості дій державного виконавця при накладенні арешту та стягненні коштів з рахунків у банку, арешту та примусового продажу майна тощо.

Після виступів представники Головного територіального управління юстиції у м. Києві відповіли на запитання студентів.

У засіданні взяли участь декан факультету соціології і права Анатолій Мельниченко та завідувач кафедри господарського та адміністративного права Олексій Кравчук.