ВІДБУЛАСЬ ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРОЦЕСУАЛЬНОГО ПРАВА НА ТЕМУ “АДМІНІСТРАТИВНА ЮРИСДИКЦІЯ”

14 грудня 2018 р. на кафедрі господарського та адміністративного права відбулася відкрита лекція з актуальних питань адміністративного судочинства.

Гостьовий лектор – Олександр Ситников, суддя Вищого адміністративного суду у відставці, адвокат, викладач Національної школи суддів України.

Розглянуто історію адміністративного судочинства, розвиток адміністративної юрисдикції в Україні, питання організації розгляду адміністративних спорів у зарубіжних країнах, зокрема країнах англо-саксонського права, проблеми впровадження нової редакції кодексу адміністративного судочинства, питання доступу до правосуддя.

Відкриту лекцію відвідали студенти та викладачі факультету соціології і права.

Після завершення лектор відповів на запитання слухачів.