Участь у конференції «Імплементація європейських стандартів в Українські освітні дослідження»

Завідувачем кафедри господарського та адміністративного права Кравчуком О.О. 15 червня 2018 р. взята участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Імплементація європейських стандартів в Українські освітні дослідження» із доповіддю на тему: «Антикорупційне навчання студентів різних напрямів як фактор формування культури несприйняття корупції». Конференція проводилася Українською асоціацією дослідників освіти та Національною академією педагогічних наук України.

На конференції розглянуті основні тенденції, що притаманні сучасній освіті в Україні та світі.

Одним із важливих питань на конференції стало питання обов’язковості застосування сучасних цифрових технологій в освіті – від застосування технічних засобів навчання до електронного документообігу.

Розглядалися також питання консервативності університетів, застарівання знань, адаптації навчальних технологій до потреб студентів та навчання протягом усього життя.