Blog

Участь у форумі з реструктуризації і банкрутства

18 квітня 2018 року доцент кафедри господарського та адміністративного права ФСП КПІ імені Ігоря Сікорського, кандидат юридичних наук  Бевз Світлана Іванівна взяла участь у роботі форуму з реструктуризації і банкрутства.

Під час форуму організаторами було проведено 4 сесії: Процедури неплатоспроможності 2.0. перезавантаження; Фінансова реструктуризація, Супроводження процедур банкрутства, Альтернативні варіанти врегулювання проблемної заборгованості і відновлення платоспроможності боржника.

В межах кожної сесії піднімалися актуальні питання правозастосовної практики Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника та визнання його банкрутом», Закону України «Про фінансову реструктуризацію», обговорювалися позиції судів різних інстанцій та перспективи вирішення проблемних питань в Кодексі України з процедур банкрутства (законопроект № 8060 від 26.02.2018).

В роботі форуму брали участь партери юридичних компаній, арбітражні керуючі, юристи державних і комерційних банків, судді та представники державних органів.

З програмою форуму та тезами докладів окремих учасників можна ознайомитися на сайті юридичної газети «Юридична практика» за посиланням   http://pravo.ua/events.php?id=80.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *