Blog

Стажування завідувача кафедри О.Кравчука в Польщі

Завідувачем кафедри господарського та адміністративного права Олексієм Кравчуком взято участь у міжнародному польсько-українському проекті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза ІІІ: Інновації та відносини з оточенням», що реалізовувався з листопада 2017 р. по травень 2018 р.

В ході проекту О.Кравчук пройшов місячне стажування в Республіці Польща, в найкращих польських університетах – Варшавському та Ягелонському (м. Краків), що передбачали 50-годинний курс лекцій, індивідуальні консультації та підготовку мікропроекту.

За результатами участі в проекті О.Кравчуком підготовлено мікропроект – розроблена програма комплексу тренінгів (підвищення кваліфікації) для посадових осіб університетів та коледжів щодо застосування антикорупційних стандартів і процедур.

Програма реалізовуватиметься в Інституті післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Презентація мікропроекту (програми тренінгів) відбулася на VIII Міжнародній науково-практичній конференції «Правове регулювання суспільних відносин на шляху до сталого розвитку» та на спеціальному засіданні учасників проекту «Інноваційний університет та лідерство» 31 травня 2018 р.

Окрім того О.Кравчуком підготовлено статтю Anti Corruption Education at Technical University, опубліковану в журналі Advanced Education, що входить до міжнародної наукометричної бази Web of Science Core Collection.

img_8591

img_8813

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *