,

семінар на тему: «Як збудувати успішну кар’єру в сучасному світі та як вступити до Гарварду».

Шановні викладачі, аспіранти та студенти!

Запрошуємо Вас 24. 05. 2018 р.  (ауд. 333-19) на семінар на тему: «Як збудувати успішну кар’єру в сучасному світі та як вступити до Гарварду».

Лектор:  Попсуй Анастасія Вікторівна автор тренінгових програм із лідерства та Європейських Студій, блогер.

У 2017 році навчалася у літній школі Гарвардського університету (Кембрідж, штат Масачусес).

До цього пройшла програму стажування у Європарламенті (2016), також навчалася ефективному врядуванню у США через програму «Відкритий світ» Американських Рад (2014).

У рамках тренінгів та навчань відвідала більше 100 освітніх закладів різних країн Європи та США.

Має багаторічний досвід координування освітніх національних та міжнародних проектів.

Наприклад:

• у рамках програми шкільних польсько-українських обмінів брало участь близько 3000 учнів;
  • завдяки екологічному проекту – створено осередки екологічної освіти у 10 містах України;
  • через проект Європейської Комісії організовано навчання для представників усіх служб та міністерств (центральні органи виконавчої влади) щодо участі в Інтеграційних інструментах з ЄС тощо.
  • Приходьте, буде цікаво!