Підсумкова атестація (“державні іспити”) бакалаврів заочної форми навчання та другої вищої освіти

Сьогодні 13 червня 2017 року розпочала свою роботу екзаменаційна комісія з підсумкової атестації бакалаврів кафедри господарського та адміністративного права. Голова комісії доктор юридичних наук, доцент Голосніченко Д.І.

Під час двох засідань комісії прийнято письмовий випускний іспит у студентів заочної форми навчання та студентів другої вищої освіти.

Випускникам кафедри присвоєно кваліфікацію бакалавра правознавства. Двоє випускників одержать дипломи бакалавра з відзнакою.

Вітаємо наших випускників і бажаємо успіхів у професійній діяльності, а в разі продовження навчання, бажаємо успішного вступу до магістратури.

Нагадуємо, що вступ до магістратури цього року відбувається в форматі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), інформація про яке за посиланням.