,

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТВОРЕННЯ, ОХОРОНА, ЗАХИСТ І КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції СТВОРЕННЯ, ОХОРОНА, ЗАХИСТ І КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ», ЯКА  ПРИСВЯЧЕНА МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ”, яка відбудеться 26 квітня 2019 р., Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,  корпус № 6, 1-й поверх, зала засідань Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Тематика конференції:

1. Право інтелектуальної власності та інформаційне право: взаємозв’язок.
2. Патентна справа в Україні.
3. Охорона та експертиза об`єктів інтелектуальної власності.
4. Визначення проблем порушення прав інтелектуальної власності та шляхи їх вирішення: світовий та вітчизняний досвід.
5. Захист і розпорядження правами інтелектуальної власності в інноваційній діяльності.
6. Комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності.
7. Трансфер технологій.
8. Недобросовісна конкуренція у сфері інтелектуальної власності.
9. Захист авторських прав у соціальних мережах

Детальна інформацію за посиланням.