Наші студенти відвідали лекції, організовані освітньою платформою «Legal High School», модуль «Корпоративний контроль»

25 вересня 2018 року студенти магістратури за спеціальністю «Право» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» разом з доцентом кафедри господарського та адміністративного права Бевз С.І. відвідали лекції, організовані освітньою платформою «Legal High School», модуль «Корпоративний контроль».

Прослухавши лекцію Верхняцького Павла та Карабкіної Юлії на тему: «Комплаєнс у взаємовідносинах з контрагентами», студенти дізналися алгоритм здійснення перевірки контрагентів, фактори, на які слід звертати увагу при налагодженні взаємовідносин з ними. Під час лекції  Алєксєєнка Олександра «Етичні стандарти бізнесу – українські реалії» – сформували уявлення про етичні стандарти бізнесу, причини неетичної поведінки в бізнесі, існуючі в Україні Правила (кодекси) етики поведінки в певних видах господарської діяльності тощо. Коваленко Станіслав під час наступної лекції «Чи відповідає ваш бізнес вимогам GDPR?» роз’яснив, що означає GDPR, за яких умов компанія має дотримуватися вимог GDPR та поділився власним досвідом щодо заходів, які варто здійснити для приведення бізнесу у відповідність з GDPR. Юлія Ейсмонт в лекції «Відповідальність посадових осіб підприємств. Загальне овер’ю» охарактеризувала існуючі в законодавстві підходи до поняття «посадова особа», види відповідальності, до яких може бути притягнута посадова особа, визначила підстави та особливості притягнення таких осіб до певних видів відповідальності та навела цікаву судову практику Верховного Суду України за 2018 рік.

Присутність на відповідному модулі залишила лише позитивні враження та бажання відвідувати подібні заходи в майбутньому.