,

Наші студенти на Дні кар’єри в Legal High School

21 вересня студенти та викладачі кафедри відвідали День кар’єри від Legal High School.

Даний захід об’єднав на одній платформі представників усіх секторів юридичної спільноти.

День кар’єри спрямований на те, щоб надати можливість юристам, слухачам LHS та студентам юридичних факультетів провідних університетів України дізнатися більше про юридичний бізнес та визначитися з майбутнім місцем роботи, а також для того, щоб компанії могли знайти молодих спеціалістів.

Партнерами заходу виступили: ЮФ Aequo, ЮК «ASA GROUP», АО «Коннов і Созановський», CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang – Ukraine та ЮК VB PARTNERS.

Про свої вакансії розповідали представники різних організацій, серед яких:  Антимонопольний комітет України, Вища рада правосуддя, Державна фіскальна служба України у Київській області, Міністерство юстиції України, Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Головне управління Пенсійного фонду України в Київській області, Національна поліція України, ЮФ «Антіка», ЮФ Asters, ЮФ AVELLUM, АО «Barristers», ЮК EVERLEGAL, ЮФ Evris, ЮК EQUITY, МЮГ Eterna Law , KPMG Ukraine,ЮГ LCF, ЮК Moris Group, ЮФ Redcliffe Partners.