ІІ місце на Міжнародному правничому конкурсі імені Володимира Корецького

Вітаємо студентів групи СП-72 Друзь Владиславу, Вдовиченка Володимира і Фуксмана Даніїла з 2 місцем в Міжнародному правничому конкурсі імені Володимира Корецького!

Метою конкурсу є підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема у сфері європейського права з прав людини; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді.

Конкурс проводиться серед команд студентів вищих навчальних закладів України, що здобувають кваліфікацію за напрямами підготовки «Правознавство» (галузь знань «Право») та «Міжнародне право» (галузь знань «Міжнародні відносини»).

Організатором заходу виступає  Міністерство юстиції України спільно з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.