, ,

ХХІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки ФСП 2018»

Студенти та викладачі кафедри господарського та адміністративного права взяли активну участь в пленарному та секційних засіданнях ХХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки ФСП 2018», що проводить факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського. Пленарне засідання пройшло в студентському просторі Belka, а секційні засідання – в аудиторіях 7-го та 19-го навчальних корпусів.

Після виступів учасників на секційних засіданнях відбулися активні дискусії та обговорення. Автори найбільш змістовних та актуальних наукових доповідей нагороджені грамотами факультету соціології і права.