Доцент кафедри господарського та адміністративного права Бевз Світлана взяла участь у модулі LHS «Новації у господарському процесі», який відбувався з 20 по 22 серпня 2018 року.

В межах зазначеного модуля відбулися 2 Discussion Hubs: «Допуск адвоката до участі в господарському процесі» та «Судова реформа: проміжні результати та нові виклики»; також обговорювалися теми «Колізії юрисдикції господарських судів», «Доказування в господарських судах», «Процесуальні строки та судові витрати».

Під час обговорення питань, які були темою відповідного модуля, своїми досвідом, міркуваннями та сподіваннями ділилися партнери юридичних компаній, судді господарського суду міста Києва, апеляційного господарського суду, Касаційного господарського суду у складі Верховного суду та інші представники юридичної спільноти.