,

День кар’єри в Legal High School (21 березня)

Шукай роботу там, де вона є!
Legal High School 21 березня 2019 року вдруге об’єднає на одній платформі представників усіх секторів юридичної спільноти та прокачає вас із найкращими експертами з піару, професійної орієнтації та бізнесу. День кар’єри спрямований на те, щоб надати можливість юристам, слухачам LHS та студентам юридичних факультетів провідних вишів України дізнатися більше про юридичний бізнес та визначитися з майбутнім місцем роботи, а також для того, щоб компанії могли знайти молодих спеціалістів.

Партнери заходу: ЮФ «Avellum», ЮК «Equity», ЮК «VB Partners».

Експоненти: АО «Arzinger», ЮК «Everlegal», «KPMG Law Ukraine», ЮФ «Антіка», «Коннов і Созановський», ЮФ «Sayenko Kharenko», ЮФ «Redcliffe Partners».

Місце проведення: БЦ «Леонардо», вул. Володимирська, 52/17, 2-й поверх, Legal High School.
Вхід — вільний, за умови попередньої реєстрації: