Blog

Безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!”

Національним агенством спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів “Прометеус” створено безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!”.

Мета курсу: підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов*язань, передбачених Законом України “Про запобігання корупції”.

Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб*єктів Закону України “Про запобігання корупції” (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем*єр-міністр України, міністри народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливості факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.

Вважаємо, що курс може становити інтерес для науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників закладів вищої освіти, а також здобувачів вищої освіти, у зв*язку із чим Національне агенство пропонує поширити інформацію про курс серед вказаних учасників освітнього процесу.

Безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!” розпочнеться 09.12.2017. Для участі у ньому необхідно зарееєструватися на www.prometheus.org.ua,  знайти курс “Конфлікт інтересів: треба знати!” (постійна адреса: https/edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about  або goo.gl/1MfYnT)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *