Blog

Факультативні лекції з адмін.процесу та магістерського ЗНО для студентів 4-го курсу та всіх бажаючих

Шановні студенти 4-го курсу!

На сайті факультету соціології і права Ви можете побачити розклад занять на наступний семестр.

Зверніть увагу на те, що кожного понеділка Ви матимете, окрім обов’язкової лекції з податкового права на 12-20 дві факультативні лекції: це Адміністративне процесуальне право і Підготовка до ЗНО.

Лекції з адмін. процесу – це “реабілітаційний” курс для студентів 4го курсу, організований кафедрою господарського та адміністративного права у зв’язку з набранням чинності новою редакцією Кодексу адміністративного судочинства України.

Лекції організовані разом із 3-м курсом щопонеділка в 10-25 в ауд. 333-19. Курс у цьому році читає викл. Мороз С.С., керуючий партнер Юридичної компанії Dictum.

Ви можете відвідувати лекції, а також, при бажанні, відвідувати семінарські заняття з адмін.процесу на 8-30 по понеділках по першому тижню з групою СП-53.

Як бонус, у разі, якщо Ви матимете бажання скласти залік з дисципліни повторно, за результатами семестру кафедра надасть Вам таку можливість за вашою заявою. Якщо Ви відвідуватимете лекції і семінари з бажанням одержати підвищену оцінку, повідомте про це викладача для здійснення обліку балів.

Лекції з підготовки до ЗНО – для студентів пропонується спеціально розроблений комплекс зустрічей щопонеділка о 14-15 в ауд. 333-19 у форматі відкритих лекцій-дискусій із викладачами різних кафедр факультету щодо підготовки до ЗНО при вступі до магістратури.

На перших заняттях Ви одержите інформацію про те, як організоване магістерське ЗНО, а на наступних – прослухаєте короткі курси з різних дисциплін, уключених до програми магістерського ЗНО. Йдеться не про повторення раніше вивченого матеріалу, а про спеціально розроблений контент.

Особлива увага приділятиметься питанням прав людини і практики ЄСПЛ (міжнародного права), адміністративного права, процесуального права, логіки, англійської мови.

Ви спробуєте вирішити тести з магістерського ЗНО різних років та комплектів завдань та задати проблемні питання викладачеві.

Запрошуємо також усіх бажаючих до відвідання факультативних лекцій!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *