Home » Абітурієнту » Бакалаврат » Бакалавр (вступ на базі загальної середньої освіти)

Бакалавр (вступ на базі загальної середньої освіти)

Вступ за програмою підготовки бакалавра на базі повної загальної середньої освіти

Професія юриста є однією з найоплачуваніших і найбільш престижних в Україні та за кордоном. Юрист у сфері господарського та адміністративного права входить в ТОП-10 найперспективніших професій країни за рейтингом журналу «ФОКУС». На кафедрі готують спеціалістів в галузі Права за спеціалізацією “Господарське та адміністративне право і процес”.

Випускники кафедри є спеціалістами в таких галузях права: кримінальне право і процес, адміністративне право і процес, цивільне право та процес, господарське право та процес,  трудове право, міжнародне публічне та приватне право та інших. Також відзначаються додатковими якостями випускника, до яких можна віднести: володіння сучасними інформаційними технологіями, здібність до саморозвитку, мобільність, конкурентоспроможність на ринку праці і т.п.

Для вступу до нас на перший курс необхідно виконати наступні кроки:

Для вступу до нас на перший курс необхідно виконати наступні кроки:

Крок 1. Отримай сертифікат ЗНО:

• з математики або іноземної мови (не менше 100 балів),
  • історія україни і української мови та літератури (один не менше 125 за умови, що інший не менше 100).

Крок 2. Зареєструй електронну заяву на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua

Крок 3. Обери КПІ ім. Ігоря Сікорського та спеціальність 081 “Право”, вкажи “Пріоритет 1“.

Правила прийому до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”