Бакалавр (вступ на базі загальної середньої освіти)

Вступ за програмою підготовки бакалавра на базі повної загальної середньої освіти

Професія юриста є однією з найоплачуваніших і найбільш престижних в Україні та за кордоном. Юрист у сфері господарського та адміністративного права входить в ТОП-10 найперспективніших професій країни за рейтингом журналу «ФОКУС». На кафедрі готують спеціалістів в галузі Права за спеціалізацією “Господарське та адміністративне право і процес”.

Випускники кафедри є спеціалістами в таких галузях права: кримінальне право і процес, адміністративне право і процес, цивільне право та процес, господарське право та процес,  трудове право, міжнародне публічне та приватне право та інших. Також відзначаються додатковими якостями випускника, до яких можна віднести: володіння сучасними інформаційними технологіями, здібність до саморозвитку, мобільність, конкурентоспроможність на ринку праці і т.п.

Випускники бакалаврату кафедри за офіційними даними Міністерства освіти і науки за рейтингом вступників до магістратури зайняли в 2017 році 5-те місце серед всіх випускників вищих навчальних закладів України. А за середнім балом вступного тесту до магістратури з логіки (ТЗНПК) – наші випускники зайняли 3-тє місце.

Для вступу до нас на перший курс необхідно виконати наступні кроки:

Крок 1. Скласти Зовнішнє незалежне оцінювання та отримати відповідні бали

Профільні предмети:
1. Українська мова та література (коефіцієнт 0,35).
2. Історія України (коефіцієнт 0,4).
Один не менше 125 балів за умови, що інший не менше 100 балів.
Непрофільний предмет:
3. Іноземна мова АБО математика (коефіцієнт 0,2).
Не менше 100 балів.

Крок 2. Зареєструй електронну заяву на сайті http://ez.osvitavsim.org.ua

Крок 3. Обери КПІ ім. Ігоря Сікорського та спеціальність 081 “Право”, вкажи “Пріоритет 1“.

Правила прийому до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

Вартість навчання у 2017/2018 навчальному році

Офіційні документи

Додатки Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2018 році:

1. Перелік ліцензованих та акредитованих спеціальностей КПІ ім. Ігоря Сікорського
  2. Перелік конкурсних пропозицій КПІ ім. Ігоря Сікорського
  3. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського