Бакалавр (вступ на базі загальної середньої освіти)

Вступ за програмою підготовки бакалавра на базі повної загальної середньої освіти

Професія юриста є однією з найоплачуваніших і найбільш престижних в Україні та за кордоном. Юрист у сфері господарського та адміністративного права входить в ТОП-10 найперспективніших професій країни за рейтингом журналу «ФОКУС». На кафедрі готують спеціалістів в галузі Права за освітньою програмою “Господарське та адміністративне право і процес”.

Випускники кафедри є спеціалістами в таких галузях права: кримінальне право і процес, адміністративне право і процес, цивільне право та процес, господарське право та процес,  трудове право, міжнародне публічне та приватне право та інших. Також відзначаються додатковими якостями випускника, до яких можна віднести: володіння сучасними інформаційними технологіями, здібність до саморозвитку, мобільність, конкурентоспроможність на ринку праці і т.п.

Випускники бакалаврату кафедри за офіційними даними Міністерства освіти і науки за рейтингом вступників до магістратури зайняли в 2017 році 5-те місце серед всіх випускників вищих навчальних закладів України. А за середнім балом вступного тесту до магістратури з логіки (ТЗНПК) – наші випускники зайняли 3-тє місце.

СЕРТИФІКАТИ ЗНО (Інформація оновлюється)

1. Українська мова та література – не менше 125 балів за умови, що Історія України – не менше 100 балів
  2. Історія України – не менше 125 балів за умови, що Українська мова та література – не менше 100 балів
  3. Іноземна мова або Математика – не менше 100 балів

Етапи вступної кампанії у 2019 році:

10 липня 2019 року – Початок прийому заяв та документів

16 липня 2019 року – Закінчення прийому заяв та документів для вступників, які складають вступні випробування/ творчі конкурси/ співбесіди

17-22 липня – Проведення вступних випробувань

22 липня 2019 року – Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО.

26 липня 2019 року – оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення

31 липня 2019 року – Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення

1 серпня 2019 року – Терміни зарахування вступників за державним замовленням

7 серпня 2019 року – Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського та додатки до правил прийому у 2019 році:

1. ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ДО КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО
  2. Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2019 році
  3. Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році
  4. Додаток 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році
  5. Додаток 4 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2019 році
  6. Вартість навчання у 2018/2019 навчальному році
  7. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського
  8. Положення про порядок подання та розгляду апеляцій вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Офіційні документи

Дні відкритих дверей

З інформацією про Дні відкритих дверей можна ознайомитись на сайті Факультету соціології та права.

Зареєструватися на Дні відкритих дверей