Blog

,

Відбулася VIII Міжнародна конференція “Правове регулювання суспільних відносин на шляху до сталого розвитку”

З 15 по 20 травня 2018 р. на факультеті соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського Відбулася VIII щорічна Міжнародна науково-практична конференція “Правове регулювання суспільних відносин на шляху до сталого розвитку”. Цього року конференція дещо змінила свою концепцію, привертаючи увагу дослідників до проблем правового забезпечення сталого розвитку.

Співорганізатором конференції виступило Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Конференція розпочалася з пленарного засідання 15 травня, на якому з вітальним словом та науковою доповіддю виступив Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

Також у межах конференції 16 травня відбулися секційні засідання, в ході яких обговорено актуальні проблеми права сталого розвитку та забезпечення сталого миру.

17 травня відбувся 3-годинний науковий диспут з проблем вирішення конфлікту на Донбасі, який відвідав Олександр Левченко, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Хорватія (2010—2017). Надзвичайний і Повноважний Посол України в Боснії та Герцоговині (2011—2017).

Також 17 травня відбувся брейн-ринг з теорії держави і права.

18 травня відбулася презентація програми тренінгів (підвищення кваліфікації) для посадових осіб університетів та коледжів “Застосування антикорупційних стандартів і процедур”, розробленої Олексієм Кравчуком.

19-20 травня в межах заходів конференції відбулися Перші змагання з адміністративного судового процесу I KPI Moot Court, організований спільно з Юридичною компанією Dictum (керуючий партнер Світлана Мороз). Суддями на змаганнях виступили адвокати Ян Білоголовий, Ірина Бондаренко та Оксана Бондаренко.

Готується до видання збірка матеріалів конференції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *