Home » Новини кафедри » Вручення залікових книжок студентам-першокурсникам

Вручення залікових книжок студентам-першокурсникам

Сьогодні 30 серпня 2017 року одразу після загальноуніверситетського Свята першокурсника, що проходило на Площі Знань, відбулося урочисте засідання на факультеті соціології і права.

Під час засідання студенти-першокурсники зустрілися з деканом та викладачами факультету. Також студентам-першокурсникам вручено залікові книжки.

Також були обговорені особливості організації навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського та на факультеті соціології і права, роз’яснено основні права і обов’язки студентів, відбулося знайомство студентів із кураторами навчальних груп.

Набір на перший курс бакалаврату спеціальності 081 “Право” на денну форму навчання в цьому році склав 133 особи.

На першому курсі сформовано 5 навчальних груп: СП-71, СП-72, СП-73, СП-74, СП-75.

Вітаємо наших першокурсників та бажаємо успіхів у навчанні та захоплюючого студентського життя!