Home » Новини кафедри » Щорічна міжнародна юридична конференція КПІ ім. Ігоря Сікорського відтепер має власний сайт

Щорічна міжнародна юридична конференція КПІ ім. Ігоря Сікорського відтепер має власний сайт

У домені КПІ ім. Ігоря Сікорського kpi.ua створено власний сайт щорічної наукової конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави» lawconf.kpi.ua, на якому розміщені тексти доповідей учасників VI (2016 р.) та VII (2017 р.) щорічних конференцій.

Сайт функціонує на платформі Open Conference System.

Започаткування роботи сайту на дасть змоги підвищити індексованість робіт авторів та дозволить широкій громадськості одержати доступ до матеріалів конференцій.

Для доступу до повнотекстових матеріалів проведених конференцій безпосередньо із сайту конференції – необхідно вибрати відповідну конференцію (VII конференція 2017 р. знаходиться в розділі Поточні конференції, VI конференція 2016 р. – в архіві). Для отримання доступу до матеріалів, необхідно, зайшовши на сторінку конференції за відповідний рік натиснути посилання «Презентації».

Безпосереднє посилання до матеріалів VII конференції за 2017 р.

VII щорічна конференція пройшла 18-19 травня 2017 року, в рамках якої було проведено пленарне засідання, робота секцій, круглі столи, майстер-класи та засідання юридичного клубу.

Наступна Щорічна міжнародна юридична конференція КПІ ім. Ігоря Сікорського «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави» пройде весною 2018 року.


Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *