Home » Новини кафедри » Участь викладачів та студентів кафедри у конференції “Розвиток Національної системи нормативно-правової інформації: комунікаційний та правовий аспекти”

26 травня 2017 р. викладачі та студенти кафедри господарського та адміністративного права взяли участь в науково-практичній конференції “Розвиток Національної системи нормативно-правової інформації: комунікаційний та правовий аспекти”.

Конференція була проведена Факультетом соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського спільно з Науково-дослідним інститутом інформатики і права Національної академії правових наук України в залі засідань адміністративної ради КПІ імені Ігоря Сікорського.

Учасниками конференції обговорено актуальні питання теорії і юридичної практики з урахуванням сучасних досягнень та особливостей застосування систем правової інформації в Україні.