Home » Новини кафедри » Участь студентів та викладачів кафедри в презентації Доктрини збалансованого розвитку “Україна 2030”

img_5728 img_5724

Студенти та викладачі кафедри господарського та адміністративного права сьогодні відвідали презентацію Доктрини збалансованого розвитку “Україна 2030”, яка проходила в Залі засідань Вченої ради КПІ імені Ігоря Сікорського.

Автори доктрини презентували комплекс заходів і підходів щодо забезпечення стрімкого розвитку економіки нашої держави в наступні 13 років задля досягнення за період до 2030 року майже 10-кратного зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) до 710-750 млрд.дол.США на рік.

Розроблена Доктрина зокрема базується на Цілях сталого розвитку до 2030 року, визначених в резолюції Генеральної Асамблеї ООН, а також на результатах Форсайту, розробленого спеціалістами КПІ імені Ігоря Сікорського в 2016 році. Посилання на Форсайт на сайті Світового центру даних з геоінформатики та сталого розвитку.

На основі Доктрини можуть бути розроблені програми соціально-економічного розвитку України та її регіонів.

Більше інформації про Доктрину збалансованого розвитку “Україна – 2030” на сайті КПІ імені Ігоря Сікорського за посиланням.