Home » Новини кафедри » Круглий стіл “Зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури на спеціальність 081 – Право”

img_5440            img_5442

19 травня 2017 р. на факультеті соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Круглий стіл “Зовнішнє незалежне оцінювання для вступу до магістратури на спеціальність 081 – Право”.

У засіданні Круглого столу взяли участь декан факультету соціології і права А.Мельниченко, викладачі юридичних кафедр, майбутні випускники бакалаврату факультету, інших факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського, студенти інших вузів, які обговорили особливості вступу до магістратури на спеціальність 081 – Право, яка цього року відбувається за допомогою системи зовнішнього незалежного оцінювання.

На Круглому столі обговорили законодавство, що регулює порядок проведення ЗНО в 2017 р., а також приклади завдань (за результатами ЗНО попереднього року).

Детальна інформація про вступ до магістратури факультету соціології і права за спеціальністю 081 – Право за посиланням.

Офіційна інформація щодо порядку проведення ЗНО та зразки зошитів ЗНО (за прикладом зошитів 2016 року) – на сайті Міністерства освіти і науки України за посиланням