Home » Новини кафедри » Засідання Юридичного клубу ФСП в форматі майстер-класу “Практика підготовки господарських договорів та організації роботи з клієнтами”

unnamed12

19 травня 2017 р.  у межах щорічної юридичної конференції відбулося перше засідання Юридичного клубу Факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Засідання пройшло в форматі майстер-класу “Практика підготовки господарських договорів та організації роботи з клієнтами” за участі юриста-практика, помічника-консультанта народного депутата України Яна Білоголового.

Учасники отримають відповідні сертифікати про участь у майстер-класі.

Плануємо проводити засідання Юридичного клубу ФСП щомісяця, починаючи з вересня 2017 р., на яких організовуватимемо формальні й неформальні зустрічі студентів із адвокатами, юристами-практиками, в т.ч. випускниками Факультету соціології і права для обговорення важливих питань юридичної практики, а також організації проходження практики та стажування.