Home » Новини кафедри » Відкриття VII Міжнародної конференції “Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави”

Сьогодні 18 травня 2017 р. в Залі №1 Науково-технічної бібліотеки КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося відкриття і пленарне засідання VII Міжнародної конференції “Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави”, що проводиться Факультетом соціології і права спільно з Вроцлавським економічним університетом, кафедрою господарського права.

У конференції цього року беруть участь учені з України, Естонії, Польщі, Азербайджану та Білорусі.

На пленарному засіданні конференції, виступив професор Tanel Kerikmäe, директор Талліннської юридичної школи Таллінського технологічного університету.

Після завершення пленарного засідання, учасники конференції продовжили свою роботу в секційних засіданнях, які відбулися в навчальному корпусі №19 КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Програма конференції за посиланням.