Home » Новини кафедри » Нагородження доцента Цирфи Г.О. та студентки групи СП-31 Бесараби Л.О. грамотою з нагоди річниці Всесвітнього дня інтелектуальної власності

Доцент кафедри господарського та адміністративного права Цирфа Г.О. і студентка групи СП-31 Бесараба Л.О. 26 квітня 2017 року взяли участь у роботі семінару «Інноваційна діяльність та практика судового захисту», присвяченому Всесвітньому дню інтелектуальної власності. Семінар  відбувся з ініціативи кафедри конструювання верстатів і машин ММІ НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського” за підтримки департаменту науки та інноватики НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського”. У роботі семінару взяли участь провідні вітчизняні фахівці в галузі інтелектуальної власності, члени експертно-консультативної комісії з питань інтелектуальної власності, студенти і викладачі ММІ і ФСП,  співробітники департаменту науки та інноватики НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського”.

На семінарі виступили: М.Ю.Ільченко – проректор з наукової роботи НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського”; Андрощук Г.О., –  завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технології НДІ інтелектуальної власності Національної академії правових наук України; Барбаш В.А., заступник проректора з наукової роботи НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського”, академік НАН України та фахівці різних установ у сфері інтелектуальної власності.

З нагоди 17-ї річниці Всесвітнього дня інтелектуальної власності, співробітникам і студентам університету були вручені відзнаки за активну діяльність у галузі інтелектуальної власності, серед яких отримала грамоту доцент нашої кафедри  Цирфа Галина Олександрівна і студентка групи СП-31 Бесараба Лілія Олексіївна.

novoe-yzobrazhenye