Home » Новини кафедри » З’їзд представників юридичних навчальних закладів та наукових установ

З’їзд представників юридичних навчальних закладів та наукових установ

Завідувачем кафедри господарського та адміністративного права факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського О.О.Кравчуком 25 квітня 2017 р. взята участь у З’їзді представників юридичних навчальних закладів та наукових установ в м. Харкові.

На З’їзді відбулося обрання двох представників (вчених) до складу органу прокурорського самоврядування – Ради прокурорів України. Представниками З’їзду до Ради прокурорів України обрані доктори юридичних наук, професори Ю.П.Битяк та І.С.Гриценко.

Відповідно до статті 71 Закону України «Про прокуратуру» одним із найважливіших повноважень Ради прокурорів України є внесення рекомендацій про призначення прокурорів на адміністративні посади та звільнення їх із таких посад.

7i2a0764 7i2a0756