Home » Новини кафедри » Засідання юридичного клубу факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського: майстер-клас: “Практика підготовки господарських договорів та організації роботи з клієнтами”

logotyp-fta

19 травня 2017 р. в 16-00 год. в ауд. 327-19 у рамках щорічної міжнародної юридичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави» (18-19 травня) відбудеться перше засідання юридичного клубу факультету соціології і права КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Засідання відбудеться в форматі майстер-класу за темою: “Практика підготовки господарських договорів та організації роботи з клієнтами”.

Спікер майстер-класу Ян Білоголовий – помічник народного депутата України, юрист із 8-річним досвідом, експерт у галузі господарського, земельного та аграрного права, автор численних статей і публікацій.

До участі в майстер-класі 19 травня запрошуються всі бажаючі. Обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Ключова ідея юридичного клубу: формальне та неформальне спілкування студентів із адвокатами та юристами-практиками, в т.ч. випускниками факультету, з практичних питань юридичної професії, організація стажувань та практик.

Засідання клубу проводитимуться 1-2 рази на місяць.

Інформація про міжнародну юридичну конференцію за посиланням.

Інформація про факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням.