Home » Новини кафедри » Зустрічі студентів з адвокатами, керівниками юридичних компаній, юристами-практиками

Студенти бакалаврату та магістратури кафедри господарського та адміністративного права з 1 по 4 квітня 2017 р. взяли участь в 4-денному заході – Школі реальної юриспруденції, організованої нашими партнерами, серед яких наші колишні випускники.

Під час заходу студенти поспілкувалися з адвокатами, керівниками провідних юридичних компаній України, іншими юристами-практиками та отримали практичні знання щодо організації та ведення сучасного юридичного бізнесу, ведення переговорів та захисту прав та інтересів клієнтів.

novoe-yzobrazhenye