Home » Новини кафедри » Конференція: Дні науки ФСП: “Людина у вимірах сучасних суспільних трансформацій”

Запрошуємо на конференцію: Дні науки ФСП: “Людина у вимірах сучасних суспільних трансформацій”, яка відбудеться 20-21 квітня 2017 р. (подання тез до 13 квітня 2017 р.).

Кафедра господарського та адміністративного права координує секцію: Господарське та адміністративне право; реформування сучасного трудового права, фінансового права, господарського і адміністративного права та процесу.

Наукові керівники секції: Кравчук О. О., д.ю.н., доц., Голосніченко Д.І., д.ю.н., доц.

контактні дані: businessadmkpi@gmail.com

Контактний телефон: (044)-204-91-61

Термін подачі заявок та тез – до 13 квітня 2017 р.

Інформаційний лист та правила участі в конференції – на сайті факультету соціології і права за посиланням: http://fsp.kpi.ua/dni-nauki-fsp-2017/