Привітання в.о. завідувача кафедри з Новим 2021 роком!

Викладачі та студенти; адміністрація та навчально-допоміжний персонал КПІ ім. Ігоря Сікорського; колеги та друзі, друзі наших друзів кафедра господарського та адміністративного права ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського вітає з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Сьогодні в останній день 2020 ми підводимо підсумки року, що минув. Він був, з одного боку, непростим, але з іншого – змусив нас шукати відповіді на нові виклики; нагадав про важливість людських цінностей – життя;  здоров’я; родинний затишок … Вагу отримали звичні для нас раніше речі, для когось раніше дрібниці, – безпосереднє спілкування; прогулянки; обійми; поцілунки.

Дякуємо нашим гостям – практикуючим юристам, які в цей непростий час знаходили години для зустрічей зі студентами; нашим партнерам, які відгукувалися та долучалися до організації практичного навчання в дистанційному режимі!

Нехай Новий Рік та Різдвяні свята ввійдуть в домівку кожного з Вас справжнім чарівником, наповнять її радістю і оптимізмом, коханням та щастям; затишком та благополуччям; здійсненням мрій!!! Міцного здоров’я, натхнення, нових ідей та досягнень у 2021 році!!!

З найкращими побажаннями та глибокою повагою, Світлана Бевз,

в.о. завідувачки кафедри