Blog

Здобутки Міністерства юстиції України у 2020 році.

21 січня 2021 року в.о. завідувача кафедри господарського та адміністративного права Світлана Бевз відвідала надзвичайно цікавий он-лайн вебінар із заступницею Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерією Коломієць.

Пані Валерія розповіла про здобутки Міністерства юстиції України у 2020 році та відповіла на ряд проблемних питань, які поставили учасники вебінару. Зокрема, торкнулися питань «продажу»  тюрем; шляхів запобігання рейдерству; реформування у сфері нотаріату; організації та фінансування системи безоплатної правової допомоги. Доповідачка наголосила на актуальності впровадження та розвитку державно-приватного партнерства, дала відповіді стосовно судових процесів з Приватбанком та інших проблемних правових питань в нашій державі, для вирішення яких залучається Мінюст.

Дякую пані Велерії за цікаву змістовну зустріч! А також Асоціації правників України за організацію такої зустрічі! Студенти долучайтеся до юридичної спільноти, цікавих заходів та форумів, інформацію про які розміщуємо також на сторінці нашої кафедри у Фейсбуці. https://www.facebook.com/afgp.kpi/?modal=admin_todo_tour

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *