Анонс «Професія прокурора» зустріч з Андрієм Вікторовичем Перовим – прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Розповісти студентам про професію прокурора «з перших вуст» люб’язно прийняв наше запрошення прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрій Вікторович Перов.

То ж уже завтра, 26 листопада о 10:25 (на другій парі) студенти матимуть чудову нагоду почути про цю поважну професію безпосередньо від самого прокурора.

Спілкування зі студентами-першокурсниками буде проходити в рамках курсу «Основи правничої діяльності та професійна етика»,

і Андрій Вікторович розкриє окрему тему: «Професія прокурора». Та лекція відкрита, і будемо раді надіслати посилання тим, хто цією тематикою іще зацікавиться.

За посиланням можна звернутись сьогодні, 25.11.2020р., до 19:00 за адресою fsp.kgap.kpi@gmail.com.